Hakkımızda

Plus Global Danışmanlık olarak;

sunmaktayız.

Ülkemizdeki her şirketi dünya markası yapma hedefiyle yola çıkan ekibimiz; önemli birçok markayı devlet teşvikleri ile buluşturmuştur. Devlet teşvikleri kapsamında; Ar-Ge/Tasarım Merkezi Kurulumu, Tasarım ve Ür-Ge Destekleri, İhracat Destekleri (Yurtdışı Mağaza/Ofis/Depo Kiraları, Yurtdışı Reklam ve Tanıtımı, Yurtdışı Fuar/Seyahat ve Pazar vb.), Hizmet İhracatı, Sağlık Turizmi, e-Ticaret, KOSGEB Destekleri, TÜBİTAK, Kalkınma Ajansı, SGK Destekleri, Yatırım Teşvikleri de dâhil birçok alanda devlet teşvikleri danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Profesyonel olarak uzun yıllar danışmanlık sektöründe ve finans sektöründe hizmet vermiş alanında uzman ekibimizle hibe ve teşvik alım süreçleri ve sonrasındaki her aşamada sizinle birlikteyiz. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması (KVKK) Uyum Programı Danışmanlığı hizmetimiz ile şirketinize kapsamlı bir danışmanlık sunmaktayız.

Plus Global Danışmanlık olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Kayseri, Denizli, Konya, Trabzon vb. bütün illerimizde teşvik ve devlet destekleri ile KVKK danışmanlık hizmetlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından sürdürülmektedir